Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Stříbrno-bílá paruka 30 cm - rovná - pánský střih

2 hodnocení
 

Stříbrno-bílá paruka, pánského střihu. Vhodná na cosplay např.: Walker Allena, Kiryuu Zera atd.

Dostupnost Momentálně nedostupné
550 Kč
Kód produktu 049
Kategorie Bílé/Stříbrné/Šedé paruky
Položka byla vyprodána...
 

Stříbrnobílá, rovná paruka ze syntetických vláken. Délka 30 cm. Univerzální velikost - nastavitelný obvod hlavy. Hmotnost 160 g.

Vhodná pro cosplay: Walker Allen, Kiryuu Zero, Sakata Gintoki, Eater Soul,...

Péče a ošetření paruky:  

  • Paruku je možno dále upravovat. Vlasy jsou delší pro případné zastřižení podle vašich potřeb. Tepelná úprava se nedoporučuje, nebo jen na nejnižší teplotní stupeň. Paruku je vhodné upravit do požadovaného tvaru pomocí gelu, laku či tužidlem na vlasy.
  • Na umývání je vhodné použít speciální šampón na paruky z umělých vlasů. Nedoporučuje se požívat balzámy a jiné mastné přípravky, pokud je použijete, vyhněte se podkladu paruky. Jednotlivé vlasy by se mohly začít uvolňovat a rychleji vypadávat.
  • Paruku před umýváním pročešte a ve vlažné vodní lázni ji velmi opatrně promněte se šamponem a následně ji vlažnou tekoucí vodou propláchněte. Po umytí ji opatrně osušte ručníkem a nechte ji vyschnout na větraném místě (ideálně na umělé hlavě, aby si udržela tvar a dobře rovnoměrně proschla). Během prosychání ji rozčešte do požadovaného tvaru. Paruku zbytečně často neumývejte.
  • Češte ji kartáčem na paruky nebo hřebenem s širokými mezerami.

Na focení nebyla paruka nijak speciálně upravena. Je v původním stavu (délka bez zastřižení). Foceno bez použití záblesků, na přirozeném světle. Foto je, mimo obličej, bez retuše.