• 1 z 4
 

Exclusivní blond paruka - 60 cm - rovná

Neohodnoceno
 

Front lace paruka

Dostupnost Vyprodáno
1 590 Kč
Kód produktu 644
Kategorie Blond/Zlaté paruky
Položka byla vyprodána...
 

Světle blond paruka ze syntetických vláken s lehkým melírem. Délka 60 cm. Univerzální velikost - nastavitelný obvod hlavy.

Exclusivní kvalita paruky se vyznačuje výrazně reálnějším vzhledem a dvojnásobnou hustotou pramenů. Její podšívka je v přední části tvořena síťkou, kterou je zapotřebí zastřihnout podle linie vašich vlasů nebo linie vlasů které chcete dosáhnout. Paruku je vhodné na přední lini vlasů přilepit speciálním lepidlem (stejným lepidlem se přidělávají například umělé uši či vousy) a případně zamaskovat makeupem. Paruka je typu "front lace", a proto ji lze pohodlně stáhnout do jakéhokoliv účesu a přední část nebude vypadat nepřirozeně. 

Vhodná pro cosplay: ...

Péče a ošetření paruky:  

  • Paruku je možno dále upravovat. Tepelná úprava se nedoporučuje, nebo jen na nejnižší teplotní stupeň. Paruku je vhodné upravit do požadovaného tvaru pomocí gelu, laku či tužidlem na vlasy.
  • Na umývání je vhodné použít speciální šampón na paruky z umělých vlasů. Nedoporučuje se požívat balzámy a jiné mastné přípravky, pokud je použijete, vyhněte se podkladu paruky. Jednotlivé vlasy by se mohly začít uvolňovat a rychleji vypadávat.
  • Paruku před umýváním pročešte a ve vlažné vodní lázni ji velmi opatrně promněte se šamponem a následně ji vlažnou tekoucí vodou propláchněte. Po umytí ji opatrně osušte ručníkem a nechte ji vyschnout na větraném místě (ideálně na umělé hlavě, aby si udržela tvar a dobře rovnoměrně proschla). Během prosychání ji rozčešte do požadovaného tvaru. Paruku zbytečně často neumývejte.
  • Češte ji kartáčem na paruky nebo hřebenem s širokými mezerami.

Na focení nebyla paruka nijak speciálně upravena. Je v původním stavu (délka bez zastřižení). Foceno bez použití záblesků, na přirozeném světle. Foto je, mimo obličej, bez retuše.