• 1 z 5
 

Modro-zelená paruka 100 cm - kudrnatá

Neohodnoceno
 
Tyrkysová paruka. Vhodná například na cosplay Neliel Tu Oderschwank, Rei Kagetsu nebo Arietta Elfinrine.
Dostupnost Vyprodáno
990 Kč
Kód produktu 57
Kategorie Paruky
Položka byla vyprodána...
 

Tyrkysová paruka, s velkými vlnami, ze syntetických vláken. Délka 100 cm. Univerzální velikost - nastavitelný obvod hlavy. Hmotnost 740 g. Cop je přípínací - na skřipci.

Vhodná pro cosplay: Neliel Tu Oderschwank, Rei Kagetsu, Arietta Elfinrine,...

Péče a ošetření paruky:

  • Paruku je možno dále upravovat. Ofina je delší pro případné zastřižení podle vašich potřeb. Tepelná úprava se nedoporučuje, nebo na nejnižší teplotní stupeň. Paruku je vhodné upravit do požadovaného tvaru pomocí gelu, laku či tužidlem na vlasy. Vlny lze širokým hřebenem opatrně načesat do požadovaného tvaru.
  • Na umývání je vhodné použít speciální šampón na paruky z umělých vlasů. Nedoporučuje se požívat balzámy a jiné mastné přípravky, pokud je použijete, vyhněte se podkladu paruky. Jednotlivé vlasy by se mohly začít uvolňovat a rychleji vypadávat.
  • Paruku před umýváním pročešte a ve vlažné vodní lázni ji velmi opatrně promněte se šamponem a následně ji vlažnou tekoucí vodou propláchněte. Po umytí ji opatrně osušte ručníkem a nechte ji vyschnout na větraném místě (ideálně na umělé hlavě, aby si udržela tvar a dobře rovnoměrně prosychala). Během prosychání ji rozčešte do požadovaného tvaru. Paruku zbytečně často neumývejte.
  • Češte ji kartáčem na paruky nebo hřebenem s širokými mezerami.
  • S vlnami zacházejte velmi opatrně (především při nasazování paruky), aby nedošlo k nadměrnému zacuchání.

Na focení byla paruka jemně přelakována lakem na vlasy a vlny byly opatrně upraveny hřebenem. Je v původním stavu (délka bez zastřižení). Foceno bez použití záblesků, na přirozeném světle. Foto je bez retuše.